Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

«Євробачення-2019» або гастролі у Росії

Автор:

|

Лютий 24, 2019

|

Рубрика:

«Євробачення-2019» або гастролі у Росії

Як стало відомо у неділю, 24 лютого, попри завершений напередодні національний відбір, питання з представником України на престижному міжнародному пісенному конкурсі залишається відкритим. Співачка Ганна Корсун, відома під сценічним псевдонімом MARUV перемогла у фіналі нацвідбору, однак остаточне рішення ще не прийняте. Вона тепер повинна підписати контракт із «Суспільним мовленням».

У неділю в мережі «Facebook» PR-директор «UA: Суспільне мовлення» Вікторія Сидоренко написала: «У контракті від «Суспільного» є вимога із забороною гастролювати у РФ. Цей контракт співачка отримала на ознайомлення». Тепер MARUV повинна впродовж доби оголосити про своє рішення. На квітень у неї заплановані сольні концерти в Москві та Петербурзі.

А віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко у мережі «Twitter» написав «Можу ще раз повторити думку дуже багатьох: представником УКРАЇНИ не може бути артист, який гастролює у державі-агресорі, планує робити це і надалі й не бачить у цьому нічого неприйнятного. Тому історія із учасником від України ще далеко не завершена».

Своєю чергою очільник «Суспільного телебачення» Зураб Аласанія заявив, що мовник «є тим, хто прийматиме кінцеве рішення по представництву України на міжнародному конкурсі “Євробачення”».

Світлина: співачка MARUV.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply