Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

З’явилися нові докази збиття малайзійського літака ракетою «Бук»

Автор:

|

Червень 28, 2020

|

Рубрика:

З’явилися нові докази збиття малайзійського літака ракетою «Бук»
Бойовики ДНР позують на уламках збитого «Боїнґа». Липень 2014 рр., околиці м. Торез Донецької області

Прокуратура Нідерландів оприлюднила новий запис телефонних розмов у справі збитого над Донбасом 2014 року літака рейсу MH17, який доводить, що лайнер збила ракета установки «Бук». У ній підозрювані Леонід Харченко, Сергій Дубінський та Ігор Гіркін прямо заявили, що збили український літак.
Зокрема, після катастрофи малайзійського Boeing Харченко зателефонував Дубінському і сказав: «Ми на місці. Ми вже збили «Сушку» (літак-винищувач Су — Ред.)». Згодом Дубінський телефонує Олегу Пулатову і питає: «Скажи, стріляв наш «Бук» чи ні?». На що той відповів: «Бук» збив «Сушку» після того, як «Сушка» збила Boeing». За якийсь час Дубінський зателефонував до Гіркіна і заявив: «Сушка» поцілила у Boeing, і після цього ми розстріляли «Сушку» з нашого «Бука». Гарні новини, чи не так, Ігоре?»
Водночас експерти наголосили, що тоді у небі, крім малайзійського лайнера, інших літаків не було. Крім цього, фрагменти ракети знайшли в тілах загиблих і в літаку.
До слова, прокуратура надала нові докази в ході відповіді на запити адвокатів Олега Пулатова, котрі наполягають, що Boeing нібито могли збити українські військові. Суд планує відновити слухання 3 липня.
Як повідомляв «Міст», у березні ц. р. розпочався суд над винними у збитті літака рейсу MH17.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply