Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Зеленський та Єрмак хворі коронавірус

Автор:

|

Листопад 10, 2020

|

Рубрика:

Зеленський та Єрмак хворі коронавірус
Президент Зеленський

Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Він почувається добре і продовжить виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції. У президента завжди будуть потрібні інструменти та обладнання для зв’язку.
«Немає у світі щасливчиків, для кого б Covid-19 не створював загрози. Незважаючи на всі карантинні заходи, я також отримав + результат. У мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає Covid-19. І я теж це пройду. Все буде добре!» — написав глава держави в соціальні мережі.
Коронавірус також виявили і в Андрія Єрмака, керівника Офісу президента України. «Наприкінці робочого дня отримав занадто «позитивні» новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально», — написав він у Facebook і нагадав, що цього тижня запланована відеозустріч радників лідерів «нормандського формату». «Хоча й буду на самоізоляції, але працювати планую в звичайному режимі, не сповільнюючи темпу. Якщо перемовини не відбудуться, то точно не з моєї вини», — зазначив чиновник.
Як повідомляв «Міст», раніше на коронавірус перехворіла Олена Зеленська.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply