Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Зеленському дали чорний пояс із карате

Автор:

|

Серпень 30, 2020

|

Рубрика:

Зеленському дали чорний пояс із карате
Чорний пояс президента

У Кропивницькому Володимиру Зеленському подарували диплом почесного майстра та іменний чорний пояс із традиційного карате. «Президент подивився, як проходять тренування дітей у секції карате. Після завершення заняття вихованці школи подарували президентові диплом почесного першого дану ступеня майстра й іменний чорний пояс із вишитим прізвищем глави держави японською мовою та назвою виду спорту — традиційне карате», — повідомила пресслужба Офісу президента.
Володимира Зеленського зустріла юна спортсменка Аріанна Мурженко, яка потрапила до Книги рекордів України як наймолодша українка, що стала чемпіонкою світу з традиційного карате у програмі ката. Торік, коли вона виборола цю нагороду, їй було лише дев’ять років і три місяці.
Таким чином глава української держави нарешті уподібнився до свого російського «колеги». Той має чорний пояс із дзюдо, а він — із карате. Правда, Путін — майстер спорту з цього виду спорту, а Зеленський здобув свій «трофей» на дитячих змаганнях, навіть не провівши жодного поєдинку.
Як повідомляв «Міст», президента Зеленського звинуватили в зраді.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply