Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Яні Дугар призначили заставу й електронний браслет

Автор:

|

Травень 26, 2020

|

Рубрика:

Яні Дугар призначили заставу й електронний браслет
Яна Дугар

Печерський суд Києва задовольнив клопотання прокурорів і змінив запобіжний захід Яні Дугар, підозрюваній у справі про вбивство Павла Шеремета, білоруського журналіста, котрий працював в Україні та загинув у Києві внаслідок вибуху його автомобіля. Про це повідомив Микола Ореховський, адвокат підозрюваної. «Суд задовольнив клопотання прокурорів: змінив запобіжний захід із домашнього арешту на заставу в розмірі 168 тис. грн, зобов’язав одягти електронний браслет і зобов’язав перебувати в районі, в якому розміщена військова частина, в якій Яна проходить військову службу».
Правник наголосив, що захисники п. Дугар підготують апеляцію на це рішення і вказав, що суддя Віталій Писанець не взяв до уваги надані стороною захисту документи, а також готовність п’ятьох людей взяти її на поруки.
Нагадаємо, що Національна поліція України 22 травня завершила розслідування щодо підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета. Того ж дня стало відомо, що прокурори вимагають для Яни Дугар заставу у 168 тис. грн.
Як повідомляв «Міст», підозрюваними в убивстві білоруського журналіста оголосили волонтерів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply