Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

ВРУ обмежила обіг пластикових пакетів в Україні

Автор:

|

Червень 03, 2021

|

Рубрика:

ВРУ обмежила обіг пластикових пакетів в Україні

Верховна Рада України (ВРУ) ухвалила закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Відповідне рішення підтримали 297 народних депутатів. «Цей закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій», — йдеться в пояснювальній записці.
З 1 січня 2022 року забороняють розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг надтонких пластикових пакетів, тонких пластикових пакетів, оксорозкладних пластикових пакетів. Заборона не поширюється на біорозкладні пластикові пакети. Здатність пластикових пакетів до біорозкладання визначатимуть відповідно до гармонізованих європейських стандартів.
За порушення норм цього закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, застосовує до суб’єктів господарювання адміністративно-господарські штрафи. Зокрема, за розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг надтонких пластикових пакетів, тонких пластикових пакетів, оксорозкладних пластикових пакетів штраф від 1,7 тис. до 3,4 тис. грн.
Як повідомляв «Міст», у тілі людини знайшли мікропластик.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply