Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

В українських аеропортах застрягли десятки іноземців

Автор:

|

Серпень 30, 2020

|

Рубрика:

В українських аеропортах застрягли десятки іноземців
Іноземці українську митницю не пройшли

Десятки іноземців застрягли в українських аеропортах. Через поширення коронавірусу український уряд закрив для них на місяць державні кордони. На львівському летовищі «завернули» понад 30 іноземних туристів — громадян США, Австрії, Угорщини й Італії. Прикордонники пояснили, що ці люди не мали відповідних документів для перебування в Україні.
В Одеському аеропорту застрягли 24 людини. Усі вони очікують на зворотні рейси, щоб повернутися додому. Чимало з них — хасиди, котрі прямували до Умані на святкування єврейського Нового року. У соціальних мережах з’явилося відео, де прочани скаржаться на те, що їх залишили без води й їжі. В одеському аеропорту ситуацію не коментують. Тим часом відвезли прочанам кошерну їжу одеські хасиди Хабада і заявили про готовність підтримувати їх до відльоту на батьківщину.
У Державній прикордонній службі України (ДПСУ) прокоментували ситуацію: кажуть, в усіх випадках прикордонники керувалися нормами законодавства. «Ті іноземці, котрі отримували відмову у в’їзді, — або з непідтвердженою метою поїздки, або ж проти них уже діяла заборона на в’їзд в нашу країну. Власне якщо вони прибували через летовища, то в подальшому авіакомпанії забезпечували їхнє повернення до країни вильоту найближчими рейсами», — запевнив Андрій Демченко, прессекретар ДПСУ.
Як повідомляв «Міст», уряд заборонив в’їзд в Україну для іноземців до кінця вересня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply