Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

В Україні знову послабили карантин

Автор:

|

Червень 05, 2020

|

Рубрика:

В Україні знову послабили карантин

У п’ятницю в Україні відбувся наступний етап послаблення карантинних заходів. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів. З 5 червня дозволили: роботу закладів громадського харчування, зокрема, приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів; особам, старшим за 60 років, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції; проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м; проведення акредитації освітніх програм, за якими готують здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня ц. р.
Крім цього, поновлюють авіаційне сполучення: з 5 червня — внутрішнє авіасполучення; з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили летовища для рейсів із України.
Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволили в кількості до п’яти осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).
Як повідомляв «Міст», Україна, хоч і повільно, та декарантизується.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply