Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

В Україні змінюють стратегію щодо коронавірусу

Автор:

|

Серпень 11, 2020

|

Рубрика:

В Україні змінюють стратегію щодо коронавірусу

Через погіршення ситуації з коронавірусом український уряд запроваджує щоденну роботу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБНС). Про це повідомив Денис Шмигаль, прем’єр України. «Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБНС. Обговорювали, зокрема, питання зміни стратегії боротьби з Covid-19, збільшення кількості тестувань населення, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відстеження можливих контактів. Денис Шмигаль зазначив, що в зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації уряд вводить щоденну роботу держкомісії, підсилює заходи контролю за дотриманням правил карантину», — повідомила пресслужба Кабінету Міністрів України.
Очікується, що до 15 вересня кількість щоденних ПЛР-тестів має зрости до 30 тис. Крім цього, мають ввести категоризацію тестованих осіб. «Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Національної поліції, лікарів, учителів та інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати детальнішу статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», — зазначив глава уряду.
Він також наголосив на важливості вдосконалення системи «виявлення-тестування-ізоляція-контакти», зокрема, створення системи відстеження контактних осіб шляхом опитування.
Як повідомляв «Міст», Луцьк і Тернопіль вивели з червоної карантинної зони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply