Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

В Україні продовжили карантин

Автор:

|

Квітень 23, 2020

|

Рубрика:

В Україні продовжили карантин
Денис Шмигаль

Український уряд продовжив карантин у державі до 11 травня ц. р. «При прийнятті рішення ми спиралися на моделювання аналітиків Національної академії наук України та дані Міністерства охорони здоров’я, які свідчать, що пік захворюваності може наступити на початку травня», — заявив Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України.
Водночас він запевнив, зо має чіткий план виходу з карантину. Він складається з п’яти етапів. Стартову точку цього плану назвали «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо впродовж десятьох днів відсоток виявлених випадків захворювання в країні не змінюватиметься або перебуватиме в межах 5 %. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з Covid-19 будуть менш ніж на 50 %. За розрахунками уряду, «День К» має настати 12 травня.
«Також у нас є важливі завдання до сих пір, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень і медиків, вводимо систему е-контролю самоізоляцією як альтернативу обсервації та розробляємо нові соціальні стандарти. Це, передусім, носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція», — пояснив глава українського уряду.
Якщо все буде добре, зазначив він то з 11 травня можна буде говорити про відкриття парків і скверів, установ торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. «І, можливо, інші пом’якшувальні заходи, які також будуть анонсовані, залежно від розвитку ситуації в перших числах травня. Такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, поліпшити емоційне здоров’я українців і дадуть старт розігріву економіки», — додав п. Шмигаль. Нагадаємо, що карантинні обмеження діють в Україні з 12 березня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply