Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

В Україні презентували цифрові паспорти

Автор:

|

Квітень 24, 2020

|

Рубрика:

В Україні презентували цифрові паспорти

У мобільному додатку «Дія» стали доступними цифрові паспорти громадянина України. Про це повідомив Володимир Зеленський під час онлайн-презентації цифрових документів. «На початку лютого ц. р. презентували «Дію» з доступом до цифрового посвідчення водія, це був дуже важливий крок до реалізації нашої стратегії «Держава у смартфоні». Минуло лише два місяці, і ми робимо не менш важливий, революційний крок — презентуємо цифровий паспорт громадянина України та закордонний паспорт, що тепер доступні у додатку», — заявив він і зазначив, що за перші дні після появи мобільного додатку «Дія» його користувачами став 1 млн українців. Наразі додаток «Дія» на свої телефони встановили 2,3 млн українців.
Водночас Міністерство цифрової трансформації України завершило тестування цифрового студентського квитка та запустило його у відкритий доступ в мобільному додатку для оцифрованих документів «Дія». Е-квиток студента є повноцінним аналогом звичайного студентського квитка — він підтверджуватиме статус студента та право на пільги, передбачені законодавством.
Е-квиток не вимагатиме додаткового пред’явлення звичайного студентського квитка чи документа, що посвідчує особу. Показувати сам е-квиток студента можна буде за допомогою застосунку «Дія» на смартфоні. Замовити е-квиток студента може кожен, хто вже отримав звичайний студентський квиток. Процедура безкоштовна та відбувається винятково за бажанням особи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply