Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

В Україні — нові зони

Автор:

|

Серпень 21, 2020

|

Рубрика:

В Україні — нові зони

Через зростання рівня захворюваності в Україні розширили червону, помаранчеву та жовту карантинні зони. Нове епідемічне зонування реґіонів України почне діяти з 24 години 23 серпня. Про це розповів Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України.
«Згідно з умовами адаптивного карантину, раз на тиждень проводиться засідання, на якому встановлюють відповідні рівні епідемічної небезпеки. Ми визначили, що для максимальної зручності його проводять у четвер увечері, нове зонування запроваджують з понеділка», — повідомив він.
Міністр зазначив, що 14 реґіонів перевищили кількість випадків захворювання на коронавірус на 100 тис. населення за останні два тижні. Тож на засіданні до червоного рівня епідеміологічної небезпеки внесли 14 адміністративно-територіальних одиниць, до помаранчевого — 75, а до жовтого — 106.
До червоної карантинної зони потрапили Коломия, Городенківський, Косівський і Тисменицький райони Івано-Франківської області; Самбір Львівської області; Біляївка Одеської області; Дубно, Острог, Костопільський, Радивилівський і Рівненський райони Рівненської області; Чернівці, Заставнівський і Кіцманський райони Чернівецької області.
Як повідомляв «Міст», Луцьк і Тернопіль вивели з червоної карантинної зони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply