Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

«Укрпошта» показала марку, присвячену боротьбі з Covid-19

Автор:

|

Травень 30, 2020

|

Рубрика:

«Укрпошта» показала марку, присвячену боротьбі з Covid-19

Національний поштовий оператор України увів в обіг поштову марку «Передова», присвячену боротьбі з Covid-19. «Разом із поштовими адміністраціями Ірану, В’єтнаму, Швейцарії та Китаю, «Укрпошта» однією із перших у світі випустила марку на тему протистояння вірусу. Випуск марки в Україні уже відзначив Всесвітній поштовий союз», — повідомив Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти».
«Наша країна тримається на тих, хто любить її та захищає, хто жертвує заради неї. Важливо пам’ятати про це і не забувати підтримувати тих, хто на передовій. Ідея малюнка для марки виникла після слів моєї знайомої, котра наголосила, що у лікарів віднедавна свій фронт та своя війна з ворогом», — наголосив він.
Для ескізу поштової марки використали роботу Микити Тітова, харківського художника-ілюстратора. Поштову марку «Передова» випустили накладом 140 тис. примірників. Номінальна вартість позначена літерою V, це еквівалент 9 грн і відповідає тарифу на пересилання простого листа вагою до 50 г у межах України.
Як повідомляв «Міст», красу та велич України часто демонструють у поштових марках.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply