Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Українські прикордонники повернули в Білорусь гурт міґрантів

Автор:

|

Листопад 21, 2021

|

Рубрика:

Українські прикордонники повернули в Білорусь гурт міґрантів
Українські прикордонники «туристам» не повірили

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) запобігла спробі 15 міґрантів із Близького Сходу потрапити до України з території Білорусі. Іноземці назвалися туристами і розповіли, що хочуть потрапити на Львівщину. Вони прибули рейсовим автобусом із Мінська і намагалися перетнути кордон у Чернігівській області. «Іноземці, серед яких є четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі й одразу ж подалися у Гродненську область. З їхніх слів, оглянувши «визначні пам’ятки» на заході країни, мандрівники вирішили завітати ще й в Україну. Подорожні запевняли, в Україні їх найбільше цікавлять краєвиди Львівщини», — повідомила пресслужба ДПСУ.
Також прикордонники встановили, що більшість цих іноземців мали паспорти, видані практично в один період, у вересні-жовтні ц. р. Їхні заяви не переконали прикордонників і вони повернули їх назад у Білорусь, адже у громадян з Близького Сходу не було підстав для в’їзду в Україну.
Гродненська область Білорусі межує з Польщею. Саме у цьому регіоні міґранти кілька разів пробували проривати польський кордон і деяким групам це вдалося.
Як повідомляв «Міст», на кордоні Польщі та Білорусі померла однорічна дитина міґрантів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply