Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

У Сумах застрелили активіста «Правого сектору»

Автор:

|

Жовтень 29, 2021

|

Рубрика:

У Сумах застрелили активіста «Правого сектору»
Олександр Іванина

Олександра Іванину, 29-річного активіста «Правого сектору» (ПС), застрелили з вогнепальної зброї біля власного під’їзду в Сумах. Володимир Крупецьких, речник Національної поліції Сумщини, розповів, що попередньо вдалося встановити, що чоловік помер від вогнепальних поранень. На місці працюють слідчі, але офіційного повідомлення про подію досі немає.
Сергій Супрун, керівник обласного осередку ПС розповів, що коли п. Іванина разом із дружиною під’їхав на автівці до свого під’їзду, неподалік, на лавці, сидів якийсь чоловік. Він витягнув дістав зброю та став стріляти в активіста — здійснив більше десяти пострілів.
Причиною вбивства ПС вважає націоналістичну діяльність активіста. «Швидше за все, це пов’язано з антикримінальною діяльністю. Він публічно висвітлював діяльність певних осіб», — припустив п. Супрун.
2020 року Олександр Іванина балотувався до Сумської міської кради від ПС, однак вибори програв. А нещодавно під час сесії міської ради виступав за скасування рішення виконкому про підвищення вартості проїзду у приватних маршрутках.
Як повідомляв «Міст», у політичної партії «Правий сектор» з’явився новий керівник.

About Author

Meest-Online