Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

У Маріуполі намагалися захопити комбінат

Автор:

|

Грудень 14, 2021

|

Рубрика:

У Маріуполі намагалися захопити комбінат
Зловмисників знешкодили

Правоохоронці запобігли спробі збройного захоплення сільськогосподарського комбінату в Маріуполі. До поліції надійшло два звернення з приводу самоправних дій на території комбінату, який є спірним майном: від представника одного з товариств з обмеженою відповідальністю та арбітражного керуючого підприємством. Поліціянти оперативно припинили порушення та роззброїли учасників конфлікту. Затримали 14 осіб, мешканців різних областей України. Вони силою потрапили на територію підприємства і витурили звідти охорону.
В одного, 35-річного киянина, вилучили автомобіль із номерами вузлів і агрегатів, які дають підстави сумніватися в їхній справжності. У транспортному засобі поліція виявила зброю та боєприпаси: мисливський карабін у розібраному стані, пристрій для безшумної стрільби, оптичний приціл, понад 200 набоїв, пістолет «Форт-17», револьвер, чотири газових балончики, димові шашки.
Вилучені речові докази відправили на експертизу. Тривають слідчі дії. Відкрили два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 356 (самоврядність) Кримінального кодексу України (ККУ). Крім цього, розпочали розслідування за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) і ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) ККУ.
Як повідомляв «Міст», злочинці захопили популярний готель у Мексиці.

About Author

Meest-Online