Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Львові знову запрацювала дитяча залізниця

Автор:

|

Липень 06, 2021

|

Рубрика:

У Львові знову запрацювала дитяча залізниця

У Львові відновили роботу дитячої залізниці. Вона працюватиме до останньої неділі вересня. Про це повідомив Дмитро Венгер, директор Львівської дитячої залізниці. Торік дитяча залізниця не працювала через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження.
Директор каже, що вартість квитків цього року трохи вища. Для дорослих ціна поїздки в один бік — 25 грн (минулого сезону було 16 грн), а для дітей 12,5 грн (минулого сезону було 8 грн). дитяча залізниця працює лише на вихідних і по святкових днях із 12.00 до 14.00 і з 15.00 до 17.00. До роботи на дитячій залізниці залучили близько 150 дітей 2002-2003 рр. народження.
Також п. Венгер зазначив, що вже з 1 жовтня дитяча залізниця буде набирати учнів 5-6 класів на гуртки юних залізничників. А напередодні готували вагони до експлуатації. Їх наново фарбували та встановлювали нові вікна, позаяк вандали понищили майно залізниці, коли вона не працювала через пандемію. Всі ремонтні роботи та відновлення залізниці здійснювали за кошти Львівської дитячої залізниці. Після проведеної діагностики, вагони залізниці визнали придатними до експлуатації.
Як повідомляв «Міст», «Укрзалізницю» вирішили віддати німцям.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply