Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Львові відзначили 114-ту річницю дня народження Бандери

Автор:

|

Січень 03, 2023

|

Рубрика:

У Львові відзначили 114-ту річницю дня народження Бандери
Андрій Садовий разом із пластунським куренем ім. Степана Бандери у Львові

1 січня виповнилося 114 років від дня народження Степана Бандери. У Львові пам’ять голови проводу ОУН вшанували на площі Кропивницького. У заході взяли участь чиновники, політики, духовенство, пластуни, ветерани російсько-української війни й УПА.
Андрій Садовий, міський голова Львова, опублікував фото зі сином, який належить до пластунського куреня, названого на честь Провідника. «Це вже традиційне 1 січня у нашій сім’ї. Й у великій родині пластунів. Біографія Степана Бандери — це історія незламності. Тюрми, концтабори, переслідування — це все було в його житті. Проте він ніс свої переконання з гордо піднятою головою. На прикладі Бандери виросло нове покоління, яке пішло у бій з новою московською ордою. Покоління переможців», — заявив мер.
Учасники святкування поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері, помолилися за Україну, а хорова капела «Трембіта» співала українських пісень. «Якщо завтра на зміну большевизмові прийде інша форма російського імперіялізму, то він так само насамперед звернеться всіма своїми силами проти самостійности України, на її поневолення. Російський народ, як і досі, буде нести той імперіялізм, робитиме все, щоб тримати Україну в поневоленні. — Пророчі слова Степана Бандери. Як заповідав визначний українець, ми боремось — увесь народ стоїть за свободу, добробут української нації», — процитував Провідника Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації. Також під час заходу відзначили лавреатів премії ім. Героя України Степана Бандери.
Як повідомляв «Міст», пам’ятник Бандері росіяни хотіли обстріляти ракетами.

About Author

Meest-Online