Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

У Львові чоловіка вигнали з клубу за українську позицію

Автор:

|

Січень 11, 2022

|

Рубрика:

У Львові чоловіка вигнали з клубу за українську позицію
Юрій

На свята охорона львівського нічного клубу Split, в якому раніше діяло казино, вигнала львів’янина через його зауваження про російськомовні пісні, які лунали в караоке. На відео чоловік на ім’я Юрій розповідає, що під час відвідин нічного клубу у Львові з ним трапився неприємний інцидент. За його словами, це сталося у залі караоке, де гості закладу співали винятково російськомовні пісні.
Він зазначає, що виконав свою україномовну пісню, після чого зробив відвідувачам зауваження та нагадав, що виконання таких пісень є недоречним за умов російської аґресії. Після такої заяви гості закладу його облаяли, назвали провокатором і відповіли, що «всюди співають російською». «Зайшла охорона, зробила мені попередження і сказала, що якщо я ще раз зроблю якусь таку політичну заяву, то мене звідси виженуть», — сказав чоловік.
Згодом черга співати знову дійшла до відвідувачів, які співали мовою країни аґресора. Утім, як розповідає Юрій, навіть після зауважень люди продовжили співати російською та виконали пісню Григорія Лєпса, який підтримав окупацію Криму. Чоловік вдруге зробив їм зауваження, а вже після нього охорона вивела його з закладу.
Як повідомляв «Міст», Нацраду зобов’язали реагувати на російські фільми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply