Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

У Київському СІЗО облаштовують платні камери підвищеного комфорту

Автор:

|

Травень 02, 2020

|

Рубрика:

У Київському СІЗО облаштовують платні камери підвищеного комфорту
Камера підвищеного комфорту

У Київському слідчому ізоляторі (СІЗО) почали облаштовувати платні камери підвищеного комфорту. «Ця новація має виключити корупційну складову, — заявила Олена Висоцька, заступниця міністра юстиції України. — Замість того, щоб комусь окремо платити незаконно, гроші отримує держава і потім за ці гроші створює умови».
«Ми зараз облаштовуємо ці камери в ручному режимі та знаємо, скільки їх буде в кожній установі. Починаємо з Київського СІЗО, я особисто вибирала камери для проєкту. Ми будемо знати, що у ньому шість місць, — розповіла чиновниця. — Договірні умови між ув’язненим та адміністрацією мають бути обов’язково в письмовому вигляді».
За її словами, в приміщенні встановлять систему відеонагляду, аби моніторити заповнення камер. «Також у нас є інформація щодо наповнення спеціальних рахунків. Таким чином можемо раз на тиждень чи на місяць співставляти інформацію, яку подає адміністрація, із фактичним перебуванням когось у камерах. Нас не цікавить, хто саме перебуває. Перебуває, отже, у цей день має бути оплата», — додала п. Висоцька.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply