Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

У Києві побили Майкла Щура

Автор:

|

Квітень 23, 2021

|

Рубрика:

У Києві побили Майкла Щура
Побитий Майкл Щур

У столиці України невідомий напав на тележурналіста Майкла Щура (справжнє ім’я — Роман Вінтонів). Він зазначив, що інцидент стався на пішохідному переході перехрестя вулиць Франка та Ярославів Вал. Згідно з правилами дорожнього руху, два водії електросамокатів мали пропустити пішохода, однак цього не зробили. У відповідь ведучий «Телебачення Торонто» гукнув одному із них, що потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. Той зупинився і розпочав сварку.
Майкл Щур аґресії не проявляв, однак його суперник вирішив застосувати газовий балончик і втекти. Журналіст наздогнав нападника, вони обоє впали на дорогу. Під час штовханини Романа вдарили в обличчя. Правоохоронці мають відкрити провадження. Телевізійного ведучого скерували на судово-медичну експертизу.
Після цього йому зателефонував Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України. «Він повідомив, що правоохоронці працюють і що вже є результати. Вже навіть знайшли відео з камери стеження. Я попросив його надіслати і він надіслав», — поділився п. Вінтонів.
Як повідомляв «Міст», невідомі побили ексміністра Швайку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply