Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

У Києві масово звільняються водії

Автор:

|

Квітень 08, 2021

|

Рубрика:

У Києві масово звільняються водії
Ось так пасажири «просилися» пустити їх досередини

У Києві звільняють водії маршрутного транспорту. Також приватні перевізники просять владу міста допомогти з вирішенням проблем, що виникають у зв’язку з запровадженням локдауну. «Приватні перевізники щодня зазнають величезних збитків, починають масово звільнятися водії і технічний персонал. Просимо вжити невідкладних заходів, які допоможуть уникнути банкрутства перевізників, а також дозволять не допустити повної зупинки пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, які працюють у режимі маршрутного таксі міста Київ», — йдеться в листі Асоціації перевізників Києва і Київської області, який надіслали до Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.
Конфлікти почали виникати після введення в столиці строгих карантинних обмежень, під час яких користуватися громадським транспортом можуть лише ті пасажири, у яких є спецперепустка. Хто не має такого документа, конфліктують із водіями маршруток. «Водії ж, своєю чергою, відмовляються працювати в таких умовах і звільняються», — розповів Ігор Мойсеєнко, голова асоціації. Він також додав, що постачальники пального та запчастин тепер продають продукцію виключно за передоплатою, вважаючи, що перевізники можуть збанкрутувати.
Нещодавно обурені пасажири розбили лобове скло тролейбуса бруківкою. Так вони «образилися», що їх не хочуть везти без спеціальних перепусток.
Як повідомляв «Міст», найкращий спосіб пережити карантин — подивитися розумний фільм.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply