Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

У Чорнобильській зоні триває ліквідація пожеж, на Житомирщині вогонь локалізували

Автор:

|

Квітень 23, 2020

|

Рубрика:

У Чорнобильській зоні триває ліквідація пожеж, на Житомирщині вогонь локалізували

Рятувальники продовжують гасити загоряння окремих осередків тління трав’яного настилу, пнів і деревини в Чорнобильській зоні на Київщині, а в Житомирській області всі лісові пожежі вже локалізували. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України.
«Станом на 7.00 23 квітня в зоні відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення підрозділи ДСНС надають допомогу в гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського і Денисовецького лісництв», — йдеться в повідомленні.
Рятувальники локалізовують три осередки (с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки — с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торфовища в осередках, пройдених вогнем. Для цього залучили важку інженерну техніку ДСНС і додатково сім шляхопрокладачів Збройних сил України. Інженерною технікою створили 800 км мінералізованих смуг. До гасіння залучили 1 164 осіб і 286 одиниць техніки, в т. ч. три гвинтокрили і два літаки, які 22 квітня здійснили 170 скидів загалом 376 т води.
Водночас у Житомирській області станом на сьому ранку четверга пожежі в лісових масивах Овруцького району локалізували. Рятувальники надають допомогу працівникам лісових господарств із гасіння окремих вогнищ тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини у Виступовицькому, Бережестському, Можаровському та Словечанському лісництвах. До гасіння залучили 765 осіб та 119 одиниць техніки, в т. ч. один гелікоптер.
Як повідомляв «Міст», останніми тижнями Україну охопили масштабні пожежі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply