Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Тіло британського волонтера повернули зі слідами катувань

Автор:

|

Вересень 27, 2022

|

Рубрика:

Тіло британського волонтера повернули зі слідами катувань
Пол Урі

Під час здійснення волонтерської діяльності з евакуації мирного населення Запорізької області в квітні ц. р., російські військові незаконно захопили Пола Урі, волонтера з Великої Британії, після чого його позбавили волі та примусово перевезли на тимчасово захоплену територію Донеччини. «У липні окупаційна адміністрація РФ розповсюдила інформацію про начебто загибель волонтера унаслідок хвороби та стресу. Лише після більш ніж півтора місяця перемовин та принципової позиції України РФ повернула його тіло на підконтрольну Україні територію», — поінформував Андрій Костін, генеральний прокурор України.
На тілі волонтера виявили ознаки тілесних ушкоджень, які можуть свідчити про жорстоке поводження з ним. За словами генпрокурора, є причини вважати, що цьому волонтеру не надавали необхідну медичну допомогу, і, можливо, саме це стало причиною смерті. «Тіло зберігали в неналежних умовах, у понівеченому стані, тому справжню причину смерті та завданих можливих тілесних ушкоджень можна встановили лише після проведення судово-медичної експертизи», — сказав він.
Правник повідомив, що розслідування цієї справи доручили Головному слідчому управлінню Служби безпеки України. «Українці ніколи не забудуть кожного, хто став поряд на допомогу у боротьбі з російською аґресією — як волонтер, чи доброволець», — пообіцяв він.
Як повідомляв «Міст», полонили підполковників російської армії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply