Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Танкер Delfi вдалося частково вирівняти

Автор:

|

Серпень 27, 2020

|

Рубрика:

Танкер Delfi вдалося частково вирівняти
Танкер Delfi

В Одесі вдалося частково вирівняти перекинутий танкер Delfi. За допомогою буксирів його розвернули приблизно на 40 градусів. Територію навколо місця проведення операції посилено охороняє Національна гвардія. Журналістам виділили лише одну локацію, звідки вони можуть спостерігати за роботами.
Геннадій Труханов, міський голова Одеси, записав відео, в якому зазначив, що коли викренування зменшать до 30 градусів, почнеться наступний етап роботи.
Компанія «Трансшип», яка намагається підняти танкер, виконує роботи так само, як намагалися це зробити судновласники. Буксири тягнуть Delfi за металевий трос, щоб вирівняти корабель, що лежить на борту. Однак «Трансшип» підійшов до процесу набагато ретельніше. З дна навколо танкера витягли валуни, які блокували судно, до борту приварили потужні кріплення для тросів, з танків відпомпували сотню тонн піску, загерметизували їх і наповнили повітрям.
Водночас на танкері з’явилося нове графіті — напис «Отакої». Про перший успіх в підйомі танкера повідомив Владислав Криклій, міністр інфраструктури України. Він подякував фахівцям компанії «Трансшип», котрі добровільно погодилися підняти танкер, і підприємству «Бруклін-Київ» за ініціативу профінансувати ці роботи.
Як повідомляв «Міст», танкер Delfi застряг біля Одеси.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply