Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Син ексвласника «Мотор Січі» купив острів в Італії

Автор:

|

Серпень 06, 2020

|

Рубрика:

Син ексвласника «Мотор Січі» купив острів в Італії
Острів Галлінара

Олександр Богуслаєв, син В’ячеслава Богуслаєва, колишнього власника компанії «Мотор Січ», купив острів біля узбережжя Лігурії в Італії. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда й Алассіо. Ширина і довжина острова — 470 х 450 м, він височіє над рівнем моря на 87 м.
Раніше він належав католицькій церкві, а останні 150 років — заможним власникам промислових підприємств і банкірам. Українець придбав його у дев’ятьох п’ємонтських і лігурійських родин, які спільно володіли Галлінарою більше 40 років. Перемовини про купівлю острова почалися в травні ц. р. і завершилися 17 липня.
Даріо Франческіні, міністр культури Італії, заявив, що його відомство розглядає купівлю острова Галлінара Олександром Богуслаєвим.
Він нагадав, що острів із 1989-го є природним заповідником і його продаж може підпадати під обмеження. Якщо це так, то держава може скористатися пріоритетним правом на його придбання. Місцева влада також неґативно поставилася до купівлі острова іноземцем. «Острів настільки важливий для нас і для прибережних муніципалітетів цього району з туристичної точки зору, що я вважаю правильним вивчити всі процедурні аспекти продажу. Жодне будівництво або інші спекуляції не будуть допущені на острові, з огляду на його природний статус», — заявив Ріккардо Томатіс, мер м. Албенга.
Як повідомляв «Міст», «Мотор Січ» може потрапити під контроль Китаю або Росії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply