Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Судді в Україні влаштували бунт

Автор:

|

Квітень 17, 2020

|

Рубрика:

Судді в Україні влаштували бунт
Бідні «судді»

Українські судді збунтувалися через зниження, навіть тимчасового, зарплат до 47 тис. грн. Про це повідомив Центр протидії корупції з посиланням на звернення суддів до Верховного суду України. Вони переконують, що на такі зарплати в Україні «неможливо вижити та чесно судити».
Також горе-судді запевняють, що в Україні не потрібно будувати доріг і летовищ, а гроші з бюджету необхідно передусім віддавати їм. Також рішення про урізання їм зарплат судді назвали «неконституційним». «Знахабніла каста, яка живе в паралельній реальності. Вся країна затягнула паски, хто, чим може, допомагає медикам, а судді посміли заявити, що обмеження на час карантину зарплати до 47 тис. грн на місяць є неприпустимим. Бо вони, бачите, «на передньому краї боротьби з інфекцією». Гм, не лікарі, а судді? Оце так відкриття», — йдеться у повідомленні Центру протидії корупції.
Нагадаємо, що зараз в Україні мінімальна заробітна плата становить 4 723 грн на місяць, або 28,31 грн на годину, а середня зарплата — 12 497 грн на місяць.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply