Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Суд зняв обмеження з Марусі Звіробій

Автор:

|

Травень 09, 2020

|

Рубрика:

Суд зняв обмеження з Марусі Звіробій
Маруся Звіробій

Печерський районний суд міста Києва відмовився продовжити запобіжний захід для волонтерки Олени Самбул, відомої як Маруся Звіробій. Про це повідомив Андрій Писаренко, її адвокат. За його словами, слідча суддя Печерського суду повернула старшому групи прокурорів у кримінальному провадженні Олександру Декайлу клопотання про продовження процесуальних обов’язків Марусі Звіробій. «Тепер у Марусі немає жодного заходу у цій надзвичайно складній справі», — наголосив він.
У тексті постанови зазначено, що вона не підлягає оскарженню. За словами іншої фігурантки справи, народної депутатки Софії Федини, слідчий Державного бюро розслідувань просив у суді на три місяці продовжити терміни досудового слідства.
Раніше Печерський районний суд Києва вже подовжував на два місяці термін слідства у справі. У лютому 2020 року п. Самбул обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Кримінальну справу порушили за фактом висловлювань Софії Федини й Олени Самбул на адресу Володимира Зеленського 26 жовтня 2019 року.
Раніше «Міст» повідомляв, що українська влада залякує відомих українок Марусю Звіробій і Софію Федину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply