Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Суд заарештував земельні ділянки Оксани Марченко

Автор:

|

Серпень 31, 2022

|

Рубрика:

Суд заарештував земельні ділянки Оксани Марченко
Villa Alpiyka

Суд арештував земельні ділянки біля с. Славсько на Львівщині, які належать Оксані Марченко, дружині звинуваченого у державній зраді депутата Віктора Медведчука. На цій землі незаконно збудували відпочинковий комплекс.
Про арешт майна повідомили у Львівській обласній прокуратурі та СБУ. За попередньою інформацією, ще 2009 року Стрийська районна державна адміністрація безоплатно передала земельну ділянку з державної власності приватному підприємству, яке належить Марченко. При цьому не було зроблено жодних змін у «Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності», тому така передача вважається незаконною.
Згодом підприємці сфальсифікували документи та розбили земельний наділ на три окремі ділянки, оформили їх як власність компанії та збудували там відпочинковий комплекс.
Правоохоронці не повідомляють назви компанії, але за даними журналістів, ідеться про фірму «Форпостінвест», яка належить Оксані Марченко. Їй належить земля у с. Волосянка біля Славського, де розташований відпочинковий комплекс Villa Alpiyka. Зараз вирішують питання про передачу заарештованого майна в управління Аґенції з розшуку та менеджменту активів України.
Як повідомляв «Міст», Марченко продала свій завод нафтопродуктів у РФ.

About Author

Meest-Online