Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Спецслужби РФ готували диверсії до Дня Незалежності України

Автор:

|

Серпень 20, 2020

|

Рубрика:

Спецслужби РФ готували диверсії до Дня Незалежності України

Відділ кібербезпеки при Раді національної безпеки й оборони (РНБО) України виявив активізацію гакерської групи Gamaredon, за яким стоять спецслужби Російської Федерації (РФ). «Фахівці виявили тенденцію до модернізації програмних засобів кібератак із метою підвищення ефективності подолання засобів захисту і приховування своєї діяльності в скомпрометованих системах. Проведений аналіз шкідливих програм виявив ознаки підготовки до масштабної скоординованої атаки на органи державної влади й об’єкти критичної інфраструктури, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні напередодні Дня Незалежності і під час підготовки до чергових місцевих виборів», — йдеться в повідомленні РНБО.
Під час останніх спроб атак зловмисники використовували шкідливі вкладення, що імітують документи органів влади, зокрема, Служби безпеки України. Зловмисники розсилають шкідливі документи електронною поштою, а під час їхнього відкриття отримують доступ до систем і мереж державної установи.
Олексій Данилов, секретар РНБО, зазначив, що всі суб’єкти сектора безпеки й оборони, які організовують кібербезпеку в різних сферах, працюють у постійному режимі відстеження, попередження і відбиття кібератак. «Кіберзагрози з боку РФ вкрай небезпечні як для України, так і для європейських країн», — додав він.
Як повідомляв «Міст», США провели кібератаку на фабрику російських «тролів».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply