Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

«Слузі народу» підпалили автомобіль

Автор:

|

Серпень 29, 2020

|

Рубрика:

«Слузі народу» підпалили автомобіль
Гео Лерос

Гео Леросу, народному депутату України від панівної партії «Слуга народу» на Печерську в Києві підпалили автомобіль. Проте він сказав, кого підозрює у підпалі, однак зазначив, що підпал — це «політичне попередження» і палія вдасться побачити на відео з камер відеостеження.
Правоохоронці встановлюють причини займання автомобіля «мерседес» депутата Лероса. Про це повідомила Оксана Тищенко, представниця відділу комунікації столичної поліції. «Унаслідок пожежі ніхто не постраждав. На місці події проводяться першочергові слідчі дії», — наголосила вона.
Після надходження повідомлення про займання автомобіля в провулку Лабораторний на місце події прибули співробітники Держаної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України. Рятувальники пожежу загасили. Правоохоронці оглянули місце події та влучили записи з камер відеостеження, спілкувалися зі свідками й очевидцями. Подію зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Печерського управління поліції. Після проведення першочергових слідчих дій дадуть правову кваліфікацію події.
Як повідомляв «Міст», Гео Лерос повідомив про корупцію в вищих ешелонах влади України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply