Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Сергія Шахова звинуватили у приховуванні майна

Автор:

|

Листопад 24, 2021

|

Рубрика:

Сергія Шахова звинуватили у приховуванні майна
Сергій Шахов

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) вручили повідомлення про підозру у недостовірному декларуванні Сергію Шахову, народному депутату України від партії «Наш край», яка складається з колишній соратників Януковича. За даними слідства, у поданій декларації він не зазначив інформацію про житловий будинок і земельну ділянку в Обухівському районі Київської області, що перебували у його користуванні.
Також депутат не задекларував майно та доходи, власником яких є його цивільна дружина. Йдеться про 13 квартир у столиці, вісім паркомісць, два будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею понад 2 тис. кв. м, 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 га у Київській області, дачу, нежитлову нерухомість, дві автівки, частки у низці суб’єктів господарювання, доходи від продажу нерухомості.
Детективи НАБУ полічили, що загалом депутат приховав майно на суму майже 60 млн грн. Це перша вручена підозра з після відновлення кримінальної відповідальності за внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації.
Як повідомляв «Міст», депутати вихолостили декларування прибутків багатіями.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply