Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

СБУ затримала самопроголошеного «президента України»

Автор:

|

Грудень 24, 2021

|

Рубрика:

СБУ затримала самопроголошеного «президента України»
Анатолій Балахін

Правоохоронці затримали чоловіка з Дніпра, який проголосив себе «президентом України» та сформував «тіньовий уряд». Слідство встановило, що зловмисник закликав змінити легітимні органи чинної влади новоствореними та виступав за їх насильницьке повалення.
Як зазначили в Службі безпеки України (СБУ), чоловік здійснював підривну діяльність проти державної безпеки. Він збирав однодумців до лав так званого всеукраїнського національного конґресу. Під час перших зборів його обрали «президентом України». Згодом призначили «керівників силових відомств», «голову Верховної Ради», а також «прем’єр-міністра». Всі діючі державні органи зловмисники визнали «терористичними структурами». Обвинувачений намагався заручитися підтримкою українських військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни.
Правоохоронці провели обшуки, під час яких вилучили в техніку, бланки та печатки псевдоутворень і фейкові розпорядження. Імені так званого президента не називають. Та, як стверджує інформаційна аґенція «РБК-Україна», це може бути відомий дніпровський активіст Анатолій Балахін. Проти нього відкрили кримінальне провадження за фактом спроби захоплення державної влади. Розслідування триває.
Як повідомляв «Міст», псевдокозаки хочуть розколоти Україну.

About Author

Meest-Online