Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

РФ хоче змінити процес перемовин щодо Донбасу

Автор:

|

Грудень 27, 2020

|

Рубрика:

РФ хоче змінити процес перемовин щодо Донбасу
Леонід Кравчук, голова української делегації в ТКГ

Російська Федерація (РФ) намагається змінити процес врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це заявили представники української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) із мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Замість «нормандського формату» Кремль пропонує перейти до дискусії між Україною та представниками Окремих районів Донецької та Луганської областей. Таким чином РФ намагається легітимізувати представників терористичних «республік» шляхом залучення їх на вищі міжнародні майданчики, зокрема, Організації Об’єднаних Націй.
«Результатом реалізації цього задуму може стати одностороннє визнання РФ так званих ЛНР і ДНР або виникне загроза такого визнання. Це означає, що тиск на вище військово-політичне керівництво України, який керівництво РФ намагалося проводити впродовж року після Паризьких домовленостей, не вдався», — йдеться в заяві.
В українській делегації додали, що керівництво РФ перейшло до відвертого шантажу міжнародного співтовариства, передусім, Франції та Німеччини, намагаючись «дискредитувати їхню роль як активних і послідовних учасників «нормандського формату».
«Українська делегація розцінює ці спроби РФ як передостанній крок у сторону повного зневажання міжнародного правового поля і переходу в стан повної ізоляції з боку міжнародного співтовариства», — резюмували в ТКГ.
Як повідомляв «Міст», російський суд заочно заарештував Віталія Марківа.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply