Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Помер відомий хореограф Григорій Чапкіс

Автор:

|

Червень 15, 2021

|

Рубрика:

Помер відомий хореограф Григорій Чапкіс
Григорій Чапкіс

Помер Григорій Чапкіс, відомий український танцюрист і хореограф. Про його смерть повідомив син Григорій-молодший. 91-річний чоловік помер після тривалого лікування важкої хвороби й ускладнень після коронавірусу. Взимку він кілька разів потрапляв до реанімації через запалення легенів.
Григорій Чапкіс народився 1930-го в Кишиневі. Під час Другої світової війни його сім’ю евакуювали з Молдови до Казахстану. 1944 року, під час повернення з евакуації, Чапкіси захворіли на тиф, тому змушені були зупинитися в Києві, де Григорій вступив до хореографічного училища.
Під час гастролей він виступав перед лідерами багатьох держав. Також працював хореографом у київському театрі ім. Івана Франка, виступав у складі Державного ансамблю танцю УРСР під керуванням Павла Вірського та був головним танцмейстером Віденського балу. Григорій Чапкіс відкрив свою школу танців і був одним із постійних членів журі шоу «Танці з зірками». Хореограф був одружений чотири рази та мав двох дітей — Григорія та Лілію. Отримав звання Народного артиста України й орден Князя Ярослава Мудрого V ступеня.
Як повідомляв «Міст», померла письменниця, яка переробляла себе на «ляльку Барбі».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply