Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Патруль ОБСЄ потрапив під обстріл на блокпосту ЛНР

Автор:

|

Травень 31, 2020

|

Рубрика:

Патруль ОБСЄ потрапив під обстріл на блокпосту ЛНР
Патруль ОБСЄ

Патруль місії Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) потрапив під обстріл на непідконтрольній території неподалік від селища Молодіжне в Луганській області. Патруль Місії у складі п’яти учасників на двох автомобілях перебував на блокпості бойовиків терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР) на відстані близько 1,7 км на південний захід від Молодіжного (непідконтрольний урядові, 63 км на захід від Луганська).
Згодом один із членів патруля Місії вийшов із автомобіля. Він спілкувався з бандитами щодо пропуску через блокпост, який заблокували саморобним загородженням. За якийсь час прогримів вибух невизначеного походження на відстані приблизно 100 м. Учасник патруля ззовні відчув ударну хвилю, коли члени терористи сховалися в укритті біля блокпоста.
Після цього загородження прибрали, а патруль ОБСЄ покинув цей район і повернувся до своєї бази в непідконтрольному українському урядові Луганську. Спостерігачі, серед яких були і росіяни, «не змогли визначити тип застосованого озброєння чи напрямок вогню».
Як повідомляв «Міст», раніше ОБСЄ виявила на Донбасі російський комплекс радіоперешкод.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply