Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Окупанти вирішили зняти блокаду штаб-квартири ОБСЄ

Автор:

|

Жовтень 25, 2021

|

Рубрика:

Окупанти вирішили зняти блокаду штаб-квартири ОБСЄ
Намети перед готелем Park Inn

В окупованому Донецьку вирішили згорнути безтермінову акцію під готелем Park Inn, де розташована штаб-квартира Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ). До мітинґарів звернувся Олексій Кулемзін, глава окупаційної адміністрації. Він пояснив свій заклик ситуацією з пандемією коронавірусу.
«У Російській Федерації (РФ) вживають нових заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, і РФ іде на карантин. У нас ситуація схожа. Сьогодні Денис Пушилін (ватажок терористичної організації «Донецька народна республіка». — Ред.) підписав указ про заходи, яких необхідно вжити для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Люди хворіють, хворіють важко, лікарні переповнені», — сказав «чиновник».
Він запропонував перенести цю акцію в соціальні мережі. «Тим більше, що вам вдалося досягти результату: місія ОБСЄ почала взаємодіяти з нами, почала проводити спільні заходи, і подальшою долею нашого товариша Андрія Косяка будуть займатися Міністерства закордонних справ РФ і ДНР, тому пропоную згорнути цей наметовий табір», — заявив Кулемзін.
Як повідомляв «Міст», представників ОБСЄ на Донбасі заблокували проросійські терористи.

About Author

Meest-Online