Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

ОГПУ замовив антикорупційний форум декоратору «Кварталу 95»

Автор:

|

Грудень 11, 2021

|

Рубрика:

ОГПУ замовив антикорупційний форум декоратору «Кварталу 95»
Ці люди раніше розважали українців, а тепер останнім уже не до сміху

Офіс генерального прокурора України (ОГПУ) без конкурсу замовив організацію Міжнародного антикорупційного форуму у підприємця, який був зареєстрований три місяці тому, а раніше працював зі студією «Квартал 95», засновником якої є Володимир Зеленський.
Роман Говда, заступник генерального прокурора, підписав два договори з Віталієм Олійником. Обидва документи стосуються аналогічних послуг: оформлення й матеріального забезпечення зал у концертно-виставковому залі «Парковий», де проводили форум. Загальна ціна послуг «кварталівця» склала 399,9 тис. грн.
За законом такі закупівлі потрібно проводити на конкурсних засадах. Однак завдяки тому, що послуги оформили двома допороговими закупівлями вартістю до 200 тис. грн, відкритий тендер не проводили. Кожна закупівля коштувала рівно 199982,78 грн.
Мешканець Броварів Віталій Олійник зареєструвався як фізична особа-підприємець лише у вересні ц. р. Раніше він жодних державних тендерів не вигравав. Водночас, згідно з даними спеціалізованих програм, номер телефону Олійника не раз підписували з позначками, які можуть свідчити про співпрацю зі студією «Квартал-95», яка раніше належала президенту України.
Журналісти запитали його, чи не домовлявся з кимсь із влади про цю закупівлю, на що отримали відповідь, що не домовлявся і працює з «Кварталом 95». Відповіді ОГПУ журналісти не опублікували, але зазначили, що звернулися туди з відповідним запитом.
Як повідомляв «Міст», непотизм перешкоджає ефективному управлінню Україною.

About Author

Meest-Online