Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Одіозну суддю Майдану виправдали

Автор:

|

Липень 01, 2020

|

Рубрика:

Одіозну суддю Майдану виправдали
Оксана Царевич

Шевченківський районний суд Києва постановив визнати Оксану Царевич, відсторонену від своєї посади, не винною і виправдав її. Звинувачували її в тому, що суддю присудила відібрати посвідчення водія у тих, хто наприкінці 2013 року їздили у «Межигір’я». Йдеться про 12 автомайданівців, проте позивалися проти неї лише четверо. Згодом один із них від свідчень відмовився. Інші ж разом із адвокатом Романом Маселком намагалися домогтися обвинувального вироку.
Судовий розгляд проти судді Царевич тривав чотири роки. У липні 2015-го її справу зі загальної проти суддів Майдану виділили в окреме провадження і віддали на розгляд Вінницького обласного суду. Той одягнув на неї браслет на два місяці, а потім продовжувати запобіжний захід відмовився.
На початку 2016 року справу повернули до Шевченківського суду Києва. За час процесу встигла змінитися група прокурорів, а Конституційний суд визнав статтю, за якою судять п. Царевич, неконституційною. Адвокат припускає, що тепер суддя вимагатиме відшкодувань.
Як повідомляв «Міст», раніше Оксана Царевич подала позов проти Петра Порошенка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply