Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

На Житомирщині та в зоні ЧАЕС пожежі гасять у семи лісництвах

Автор:

|

Квітень 24, 2020

|

Рубрика:

На Житомирщині та в зоні ЧАЕС пожежі гасять у семи лісництвах

Станом на ранок п’ятниці, 24 квітня, рятувальники продовжують ліквідацію окремих осередків пожежі в чотирьох лісництвах Київської області, а також у трьох лісництвах Житомирської областей. Так, в зоні відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України гасять пожежі на території Луб’янського, Паришевського, Дитятківського та Денисовецького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки — с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торфовищ в осередках, пройдених вогнем.
За допомогою інженерної техніки створили 863 км мінералізованих смуг. До гасіння залучили 1 66 осіб і 253 одиниць техніки, в т. ч. два гвинтокрили, які 23 квітня здійснили 118 скидів — 236 т води.
У Житомирській області пожежі в лісових масивах Овруцького району локалізували. Силами ДСНС надають допомогу працівникам лісових господарств із гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах. До гасіння залучили 686 осіб і 99 одиниць техніки, з них від ДСНС — 81 особу особового складу та 20 одиниць техніки.
Також напередодні до ДСНС надійшла інформація, що неподалік від села Замисловичі Олевського району, на території Поясківського лісництва виникло загорання сухої трави та лісового масиву.
Станом на 7.00 п’ятниці тривало гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків і деревини. До гасіння залучили 105 осіб і 27 одиниць техніки, в т. ч. три літаки, які 23 квітня здійснили дев’ять скидів — 72 т води.
А за 50 км від Києва виникла нова лісова пожежа — біля села Червоний Ріг у Вишгородському районі. Поліції вдалося затримати імовірного палія.
Як повідомляв «Міст», Україну зараз охопили масштабні пожежі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply