Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

На станції Академік Вернадський загинув учасник експедиції

Автор:

|

Травень 10, 2020

|

Рубрика:

На станції Академік Вернадський загинув учасник експедиції
Василь Омелянович

На антарктичній станції Академік Вернадський загинув Василь Омелянович, кухар 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ). За попередньою інформацією, він наклав на себе руки через особисті проблеми. Це була його п’ята експедиція на станцію. «Всі ми знали Василя як дуже спокійну, зважену та добру людину, справжнього професіонала. Це була його вже п’ята експедиція на станцію Академік Вернадський. Зараз з’ясовуємо всі обставини смерті. На жаль, всі ми живі люди, і ніхто заздалегідь не знає, що для кого стане останньою краплею або «соломинкою, яка зламала спину», — повідомив Євген Дикий, керівник Національного антарктичного наукового центру Міністерства освіти та науки України.
Зараз вирішуються питання переправляння тіла до України. Обов’язки кухаря на станції по черзі виконуватимуть усі інші учасники експедиції. Василь Омелянович народився 1985 року. Жив у місті Малин Житомирської області. Починаючи зі своєї першої зимівлі (2011), постійно повертався до Антарктиди (учасник 18-ї, 20-ї і 23-ї УАЕ).
Як повідомляв «Міст», раніше геологи української антарктичної експедиції виявили осадові породи, які суттєво можуть змінити вік самого материка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply