Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

На Харківщині впав літак, 25 людей загинули

Автор:

|

Вересень 26, 2020

|

Рубрика:

На Харківщині впав літак, 25 людей загинули
Військовий літак АН-26

У Харківській області зазнав аварії військовий літак АН-26, на облавку якого перебували 27 осіб. Перед падінням пілот повідомив про відмову лівого двигуна. 25 людей загинули. Пасажири на ходу вистрибували на землю. Завдяки цьому врятувалися двоє. Їх відправили до 4-ї лікарні Харкова.
Під час посадки біля м. Чугуїв літак втратив керованість і впав біля автомобільної дороги. Крім членів екіпажу, на облавку перебували курсанти Харківського університету Повітряних сил Збройних сил України ім. Івана Кожедуба.
За фактом падіння військового літака розпочали карне провадження за ст. 416 (порушення правил польотів і підготовки до них, що спричинило катастрофу і тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Денис Шмигаль, прем’єр України, повідомив про створення державної комісії під головуванням віцепрем’єра Олега Уруського для якнайшвидшого з’ясування обставин траґедії та надання всієї необхідної допомоги потерпілим.
А Жозеп Боррель, віцепрезидент Європейської комісії, котрий нещодавно побував в Україні, висловив співчуття президенту Володимиру Зеленському, міністру закордонних справ Дмитру Кулебі, а також міністру оборони Андрію Тарану.
Раніше «Міст» повідомляв про аварію літака авіакомпанії Bravo, який виконував рейс Анталія-Київ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply