Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Кораблі РФ ігнорували сигнал SOS українського судна

Автор:

|

Липень 04, 2021

|

Рубрика:

Кораблі РФ ігнорували сигнал SOS українського судна
ОД-2592 врятували

У Російській Федерації (РФ) заявили, що надіслали ракетний катер Чорноморського флоту до українського рибальського корабля, яке зазнавало лиха в Чорному морі. Екіпаж катера на міжнародному каналі зв’язку прийняв сигнал лиха риболовецького судна ОД-2592, капітан якого повідомляв, що в корабля відмовив двигун, він знеструмлений, перебуває в дрейфі і просив допомоги.
Натомість у Міністерстві оборони України заявили, що кораблі РФ ігнорували сигнал SOS українського риболовецького корабля і не наближалися до нього. «Розповсюджена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну ОД-2592, що зазнало аварії в акваторії північно-західної частини Чорного моря поблизу Тендерівської коси, є черговим інформаційним заходом Росії.
Поширення цієї інформації відбувалось у той час, коли судно вже буксирувалось кораблем морської охорони Державної прикордонної служби України (ДПСУ) до порту приписки Очаків.
У Реґіональному управлінні морської охорони ДПСУ повідомили, що катер морської охорони «Балаклава» взяв на буксир фелюгу, яка потерпала у відкритому морі й була знеструмлена, і відбуксирувала її до порту виходу.
Як повідомляв «Міст», у Чорному морі затонув корабель із українським екіпажем.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply