Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

КМУ хоче продовжити карантин до листопада

Автор:

|

Серпень 26, 2020

|

Рубрика:

КМУ хоче продовжити карантин до листопада

Кабінети Міністрів України пропонує продовжити карантин до 1 листопада. Про це повідомив прем’єр Шмигаль на нараді в Офісі президента. «Але карантин повинен залишатися адаптивним і необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», — застеріг президент Зеленський.
Також через зростання захворюваності в світі КМУ розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян із країн, що потрапляють в «червону зону» епідемії, терміном на 30 днів. Ця заборона не торкнеться водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.
На прохання влади Ізраїлю прийняли рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів до Умань для святкування Рош ха-Шана, єврейського Нового року. Володимир Зеленський із цього приводу звернувся за допомогою до рабинів.
Він також зазначив, що для громадян сусідньої Білорусі необхідно передбачити пом’якшені умови в’їзду в Україну. «Як ми можемо заборонити в’їзд білорусам, особливо зважаючи на вкрай напружену внутрішньополітичну ситуацію в них? Гадаю, що треба розумно прописати полегшені умови в’їзду білорусів до нас. Це дуже делікатна тема, треба враховувати все», — заявив глава держави.
Також влада готується до сезону респіраторно-вірусних інфекцій. Планують закупити 1,5 млн вакцин для груп ризику: медиків, працівників поліції, прикордонної служби, галузі освіти. Крім цього, вирішують проблеми зі забезпеченням захисними масками й іншими засобами індивідуального захисту близько 500 тис. працівників виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня.
Як повідомляв «Міст», раніше карантин в Україні подовжили до 31 серпня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply