Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Хроніка російсько-української війни (оновлюється)

Автор:

|

Травень 29, 2022

|

Рубрика:

Хроніка російсько-української війни (оновлюється)

Збройні сили України (ЗСУ) відбили сім атак орди, знищили один танк, шість автомобілів і безпілотний літальний апарат (БПЛА) «Орлан-10» ворога.

Сумська область
Орки запустили три некеровані ракети по двох прикордонних населених пунктах Сумського району. Одну жінку поранили.

Чернігівська область
Орки активно обстрілювали з території РФ Новгород-Сіверський район. Українські прикордонники нарахували 33 вибухи російських снарядів.

Миколаївська область
Орда обстріляла Лимани, Степову Долину, Луч, Партизани, Червоний Яр і Трудолюбівку. Також орки обстріляли один із житлових кварталів Миколаєва .

Херсонська область
Окупаційна адміністрація Херсону заявила, що найближчі бої можуть вплинути на терміни його приєднання до РФ, тож рішення, ймовірно, буде наступного року.
Окупанти намагаються максимально обмежити виїзд людей із тимчасово окупованих районів на територію, яку контролює український уряд. Виїхати можна лише до Криму.
Рашисти зайшли на дві бази відпочинку у Генічеську. Погрожуючи власникам автоматами, змусили охоронців не пускати на бази людей і готуватися до туристичного сезону.
На території Тягинської територіальної громади окупаційна влада призначила «нових керівників». Вони проводять перепис населення та пропонують записуватись на отримання гуманітарної допомоги від РФ.

Харківська область
Орда обстріляла цивільну інфраструктуру Черкаських Тишок, Руських Тишок, Петрівки та Тернової. А потім обстріляла сонячну електростанцію у м. Мерефа.

Запорізька область
Більш ніж 35 українських поліціянтів у Мелітопольському районі перейшли на бік ворога. Тепер вони — «народна міліція». А мелітопольці вийшли на акцію протесту.
Українські воїни успішно ліквідували позиції окупантів під Запоріжжям, виявивши заховану окупантами російську техніку у фермерському ангарі.

Донецька область
Супермаркет «Щирий кум» у Маріуполі перетворили на масове сховище тіл убитих окупантами місцевих мешканців.
Унаслідок бойових дій перебита високовольтна лінія електропередач. Краматорськ і всі сусідні міста залишилися без світла. Ремонт ускладнюється через небезпечний напрямок.

Луганська область
Варвари знищила понад 17 тис. га лісу. ЗСУ відбили в орків Комишуваху.

Крим
Окупаційна адміністрація наказала не приймати цивільного населення, щоб звільнити ліжко-місця для поранених орків.
Рашисти затримали два турецькі рибальські кораблі з 12 рибалками біля узбережжя півострова. Човни відбуксирували на околицю Севастополя, окупаційна влада конфіскувала рибу й оштрафувала рибалок на 30 тис. USD. Окупанти заявили, що ці судна не зареєстровані, але CNN Türk це спростувала.

Росія
Після звірств в Україні орки почали масово ґвалтувати жінок у себе вдома. Наприкінці травня спливає визначений режимом Путіна 90-денний термін на проведення так званої спецоперації. Контрактники, які приїхали воювати в Україну в лютому, мають підстави законно покинути службу. А знайти нових охочих воювати російському командуванню непросто і втримати своїх вояк на передовій також.

About Author

Meest-Online