Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Громадяни висміяли ескіз великого герба України

Автор:

|

Листопад 22, 2020

|

Рубрика:

Громадяни висміяли ескіз великого герба України
Проєкт великого герба, що переміг на конкурсі

В Україні визначили переможця конкурсу на найкращий ескіз Великого Державного Герба України. Користувачі соціальних мереж відреагували на це фотожабами та смішними картинками. Переможцем конкурсу став Олексій Кохан, котрий вже представляв ескіз Великого Державного герба України 1997 року.
Дмитро Дубілет, колишній міністр Кабінету Міністрів, котрий також входив до цієї групи розробників, показав ескіз великого герба України, що посів третє місце, над яким працювали 12 осіб. «Ми знайшли, як мені здається, дуже оригінальний прийом. У наших ескізах зашифрували в зображенні код 0101010101000001, що в перекладі з бінарного коду означає UA, тобто Україна», — поділився він і додав, що комісія такий ескіз не оцінила.
А от Рінат Кузьмін, депутат від проросійської партії «Опозиційна платформа — За життя», через ескіз великого гербу України влаштував істерику. Йому не сподобалося те, що на грудях Архангела Михаїла автори ескізу намалювали хрест, схожий на символіку Служби безпеки України (СБУ). Також депутата обурило те, що у лева є ознака його статевої приналежності. У Мережі уже висміяли Кузьміна, зазначивши, що це тонкий натяк партії кума Путіна від СБУ.
Раніше «Міст» розповідав, кому потрібен великий герб України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply