Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Фаріон виграла суд у жителя Макіївки

Автор:

|

Вересень 05, 2020

|

Рубрика:

Фаріон виграла суд у жителя Макіївки
Ірина Фаріон біля суду

У Шевченківському районному суді Львова відбулося друге судове засідання у справі Ірини Фаріон. До Феміди звернувся мешканець Макіївки, що на Донеччині. Чоловік заявив, що начебто в одному з ефірів докторка наук «образила російськомовне населення», відтак висловив вимогу її покарати.
У день засідання під стінами суду зібралася масштабна акція на підтримку професорки. На мітинґ прийшли представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на чолі із Русланом Кошулинським, заступником голови Верховної Ради України у 2012-2014 рр., громадські активісти та пересічні львів’яни. Націоналісти принесли зі собою партійні прапори та плакати, а також скандували «Руки геть від Ірини Фаріон!»
Позов мешканця Макіївки проти п. Фаріон відхилив. «Суд ухвалив позитивне рішення на нашу користь і відхилив позов мешканця Макєєвки, котрий вбачав у моїх словах образу російськомовного населення. Ми довели судові, що російськомовного населення не існує. Існують асимільовані українці, які, ми сподіваємось, повернуться до нашого мовного дому», — зазначила професорка. За її словами, позивач ще може подати апеляцію на рішення суду.
Як повідомляв «Міст», «антифашисти» спалили опудало Ірини Фаріон.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply