Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

ДПСУ розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю

Автор:

|

Листопад 25, 2021

|

Рубрика:

ДПСУ розпочала спецоперацію на кордоні з Білоруссю

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) розпочала на кордоні з Білоруссю спецоперацію з охорони ділянок від проникнення нелегальних міґрантів. Адже загроза поширення міґраційної кризи та ймовірність перенаправлення потоків міґрантів до України зберігається. «Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. Вона офіційно розпочалася», — зазначили у відомстві. Головне завдання спецоперації — не допустити перетину нелегальними міґрантами державного кордону та потрапляння їх до України.
Спецоперацію «Полісся» координує ДПСУ, але її проводять спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції та Збройних сил України. Контроль режиму на державному кордоні здійснюють збільшеними прикордонними нарядами з одночасним нарощуванням сил і засобів на можливих напрямках спроб прориву груп незаконних міґрантів. В охороні кордону активно застосовують для патрулювання і моніторингу авіацію, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.
Уздовж українсько-білоруської ділянки держкордону суттєво посилили прикордонний режим. На ділянках виставляють контрольні пости на автомобільних дорогах і патрулюють основні шляхи, що прямують до державного кордону. Також проводять перевірки автобусних і залізничних станцій та вдаються до превентивних заходів у населених пунктах прикордоння.
Як повідомляв «Міст», українські прикордонники повернули в Білорусь гурт міґрантів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply