Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Біля офісу Медведчука відбулася акція Нацкорпусу

Автор:

|

Травень 24, 2020

|

Рубрика:

Біля офісу Медведчука відбулася акція Нацкорпусу
Акція Нацкорпусу

У Києві на вулиці Велика Васильківська активісти партії «Національний корпус» 23 травня провели акцію протесту біля офісу Віктора Медведчука, глави партії «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) і кума Путіна. «У День героїв хочемо нагадати, що в країні відбувається реванш проросійських сил. Головні антигерої української реальності — колишні реґіонали з ОПЗЖ. Візити їхніх лідерів на перемовини з керівництвом Російської Федерації (РФ) до Москви та Санкт-Петербурґа під час війни необхідно трактувати як державну зраду, однак ця політична партія продовжує свою діяльність», — йдеться в повідомленні Нацкорпусу.
Націоналісти зазначили, що прийшли під стіни офісу Медведчука «з метою привернути увагу громадськості та нагадати, що ворог не тільки на сході, він — серед нас». Також Нацкорпус подав відповідну заяву до Служби безпеки України з вимогою почати провадження проти керівників ОПЗЖ і звернувся до Міністерства юстиції з позовом до суду за фактом вчинення партією державної зради.
Судячи з оприлюдненого відео, офіс закидали петардами та димовими шашками, а також обклеїли плакатами й обписали фарбою. Крім того, націоналісти палили фаєри. Правоохоронці затримали 17 осіб, привезли їх до Печерського управління поліції для встановлення анкетних даних та отримання пояснень, а потім відпустили.
Як повідомляв «Міст», Путін і Медведчук приготували для України «паливний зашморг».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply