Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Аварія на ТЕС в Енергодарі

Автор:

|

Лютий 04, 2021

|

Рубрика:

Аварія на ТЕС в Енергодарі
На ТЕС в Енергодарі виникли проблеми

Місто Енергодар у Запорізькій області 3 лютого залишилося без електропостачання. На місцевій теплоелектростанції (ТЕС) сталася серйозна аварія, в результаті якої зупинили два блоки і стався аварійний скид пари. «Що саме стало причиною аварії, інформації ще немає, — заявив Дмитро Орлов, мер Енергодара, але Запорізька атомна електростанція працює в штатному режимі».
Анатолій Анохін, депутат Енергодарської міської ради, повідомив, що в місті немає води і є проблеми зі стільниковим зв’язком. «Наскільки все серйозно, ніхто нічого сказати не може. Мобільний зв’язок перевантажений. Води немає, бо зупинилися помпи», — зазначив він.
Своєю чергою, в «Центренерго» розповіли, що на енергоблоці № 1 Запорізької ТЕС і № 9 Курахівської ТЕС сталося аварійне вимкнення через пошкодження поверхні нагріву котлоагрегату. «Таке технологічне порушення — нерідке явище для будь-якої теплової генерації, особливо в період високого навантаження. Для того, щоб збалансувати систему, дочасно вивели з ремонту енергоблок № 10 Криворізької ТЕС. Крім цього, оперативно ввімкнули в мережу енергоблоки № 9 і 12 Бурштинської ТЕС, а також № 7 Добротвірської ТЕС, хоча їхня робота не була передбачена графіком навантаження», — йдеться в повідомленні. 4 лютого електропостачання в Енергодарі поновили.
Як повідомляв «Міст», Міненерго України працює на олігарха.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply